درباره جوریم

شرکت بازرگانی بالازاده از سال 1384 با وارد کردن انواع چسب موش و سایر چسب ها از چین شروع به کار کرد. با ادامه این روند ما تصمیم گرفتیم علاوه بر واردات، در داخل کشور نیز این محصول را تولید کنیم تا ارزش افزایی تولید برای کشور خودمان باشد. از این رو اقدام به وارد کردن تکنولوژی ها و دستگاه های مربوطه کردیم و در سال 1397 در کنار واردات، برای تأمین نیاز داخلی، شروع به تولید چسب موش در ایران کردیم و با برند «جوریم» تولیدات خود را به بازار عرضه نمودیم.

مجموعه بازرگانی بالازاده در وهله اول شروع به تولید چسب موش های کتابی در اندازه های مختلف کرد و پس از آن موفق به تولید چسب موش تیوپی نیز شدیم. با توجه به استفاده از فرمولاسیون پیشرفته در تولید این محصول کیفیت بی نظیری را در اختیار مصرف کننده عزیزمان قرار داده ایم که می تواند پاسخگوی بسیار مناسبی برای حل مشکلات مربوط به حیوانات و حشرات موذی در خانه، انبار و محل کار باشد.

 در حال حاضر، ما علاوه بر تأمین نیاز داخلی و قطع واردات این محصول به کشور، شروع به صادر کردن این محصول نموده ایم و هم اکنون توانسته ایم سهم بزرگی در بازارهای فرامرزی داشته باشیم. امید است گامی باشد برای محقق کردن تغییر چهره اقتصادی کشور عزیزمان.